cz cz

Kariéra

PŘIJMEME ZAMĚSTNANCE – KNĚŽEVES A OKOLÍ

Manažer prodeje

Pracovní poměr:  hlavní
Náplň práce: • Převzetí nových obchodních kontaktů s cílem rozšíření další spolupráce
• Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí (nejen v oblasti výroby klimatizací)
• Dojednání nových obchodních podmínek, zajištění výroby vzorových výrobků
• Operativní komunikace se zákazníky a řešení jeho požadavků – technických, logistických a obchodních
• Přijímání objednávek od zákazníka a jejich potvrzování
• Administrace zakázek v systému Helios
• Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti
• Běžná administrativně obchodní činnost
• Další administrativní a organizační podpora dle pokynu nadřízeného ( Sales Manager)
Termín nástupu:  dle dohody
Pracovní doba:  flexibilní
Očekáváme:  • Zkušenosti s obchodní činností B2B optimálně v průmyslové výrobě nebo automotive
• Prezentační, komunikační a vyjednávací schopnosti
• Iniciativu, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost při výkonu práce
• Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou
• Ochota častého cestování zejména v rámci ČR a Evropy
• Uživatelská znalost PC (Word, Excel, Outlook)
• Řidičské oprávnění sk. B
• Dobré organizační schopnosti
• Ochota a schopnost učit se nové věci
• Ukončené SŠ, případně VŠ vzdělání
Nabízíme: • Práci na plný úvazek v mezinárodní společnosti
• Motivující mzdové ohodnocení (13. a 14. mzda)
• Flexibilní pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené a 4 dny rekondičního volna
• Školení, kurzy angličtiny, stravenky

V případě zájmu nás kontaktujte:
Ing. Marek Šnajdr
(tel.: +420 222 287 113, e-mail: snajdr@pc-international.cz)